Rámové protipožiarné steny

 

FR SYSTEM   (viac informácií nájdete TU)

FR SYSTEM je nový inovatívny systém presklených priečok s požiarnou odolnosťou. Základom steny je oceľový rošt obložený špeciálnymi sadrokartónovými doskami. Výplň tvorí špeciálne žiaruvzdorné sklo. Celková hrúbka steny je 100 mm a hrúbka skla je rôzna v závislosti na triede požiarnej odolnosti:
FR SYSTEM EI 30, FR SYSTEM EI 60 a FR SYSTEM EI 12.

Výhodou systému je možnosť zhotovenia veľkých presklených plôch bez nutnosti používať akékoľvek rámy. V súlade s aktuálnymi architektonickými trendmi zaručuje FR SYSTEM väčšiu transparentnosť celej prepážky.

FR SYSTEM je jediné riešenie na trhu, ktoré umožňuje zhotovenie nepriehľadných zasklenie s požiarnou odolnosťou bez nutnosti pridania ďalšieho skla, čo znižuje obstarávacie cenové náklady celej konštrukcie. Stačí si len vybrať ľubovoľné zafarbenie z palety RAL alebo NCS. Možno tiež vyrobiť oblúkové steny alebo vytvoriť zrkadlové steny. Maximálne rozmery skla u tejto steny sú š. 3000 mm x v. 1500 mm. Maximálna výška steny je 4000 mm.
Spracovávame ďalšie systémy presklenie s požiarnou odolnosťou, napr. Fasády, podlahy, svetlíky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezrámové protipožiarné steny


FR SYSTEM BR (viac informácií nájdete TU)

FR SYSTEM BR ponúka nové možnosti riešenia protipožiarnych priečok. Bez nutnosti používať akékoľvek rámy a vertikálne stĺpiky, umožňuje tak zhotoviť úplne priehľadné požiarne prepážky s výškou až 3 ma neobmedzenou dĺžkou. Spojenie skiel je prekryté ozdobným hliníkovým pásikom šírky 30mm. Hrúbka žiaruvzdorného skla sa líši v závislosti na triede požiarnej odolnosti:
FR SYSTEM BR EI 30, FR SYSTEM BR EI 60 a FR SYSTEM BR.

Systém je jediné riešenie na trhu, ktoré umožňuje zhotovenie nepriehľadných zasklenie s požiarnou dolnost bez nutnosti pridania ďalšieho skla, čo znižuje obstarávacie náklady celej konštrukcie. Stačí si len vybrať ľubovoľné zafarbenie z palety RAL alebo NCS. Možno tiež vyrobiť oblúkové steny alebo vytvoriť zrkadlové steny. Maximálne rozmery dielcov sú: šír. 1500 mm x výš. 3000 mm.

gallery/3
gallery/1
gallery/2
gallery/4
gallery/8
gallery/5