Žalúzie a sieťky

Naša ponuka produktov tieniacej techniky

Horizontálne žalúzie hliníkové • Horizontálne žalúzie s drevenou lamelou • Vertikálne žalúzie látkové • Vertikálne žalúzie šnúrkové • Predokenné rolety hliníkové • Predokenné rolety plastové • Siete proti hmyzu pevné • Siete proti hmyzu rolovacie • Sieťové dvere • Vonkajšie žalúzie • Látkové žalúzie • Rímske roletky • Látkové roletky • Kazetové markízy

žalúzie

žalúzie
Žalúzie interiérové hliníkové

Moderné a najpredávanejšie typy žalúzií v súčasnosti spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v oblasti tieniacej techniky. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov. Jednoduché ovládanie guľôčkovou retiazkou zabezpečuje vyťahovanie, sťahovanie a naklápanie lamiel žalúzie. Montujú sa ako na plastové okná, tak i na novšie drevené okná a euro okná. Ak k tomu pridáme širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov, je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okná hľadáte a potrebujete.

Údržba: Žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou. Pri údržbe, ako aj pri bežnom používaní sa lamely nemôžu zlomiť. S ovládacími prvkami nasilu nemanipulujte!

Žalúzie interiérové s drevenou lamelou

Žalúzia je určená pre montáž do interiéru alebo na okenné krídla. Montáž možno previesť na stenu alebo strop, podla použitia. Pri montáži na okenný rám doporučujeme bočnú fixáciu. Horný profil je krytý drevenou garnýžou. Ovládanie je riešené retiazkou, ktorou sa dá bez problémov vytiahnuť akákoľvek veľkosť žalúzie, alebo sa ovláda pomocou drevenej tyčky so šnúrkou a brzdou.
Údržba: Žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou. S ovládacími prvkami nasilu nemanipulujte!

žalúzie
Žalúzie interiérové látkové

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru.Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.Existujú v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu v stálofarebnom, nezrážanlivom a navyše antistatickom prevedení.
Údržba: Žalúzie možno čistiť pomocou antistatickej kefky alebo umývaním vlažnou vodou do 30 °C s použitím čistiacich prostriedkov. Pri údržbe sa látka nesmie zlomiť ani pokrčiť!

Sieťky proti hmyzu pevné

 

Tento typ siete patrí medzi najpredávanejšie typy sieti v našom segmente.Je určený pre montáž na všetky typy plastových okien a niektoré typy euro okien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži sa nezasahuje do okna ani nie je potrebné vŕtanie do plastu okna. Sieť sa jednoducho za pomoci plastových uší uchytí háčikmi o tesniace gumičky okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu máme v ponuke 5 typov háčikov vo veľkostiach 0, 12, 17, 20, 25 a 30 mm, ktoré sú farebne prispôsobené odtieňom profilu siete.
Údržba: Siete nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt. Siete sú odolné voči poveternostným podmienkam ale i napriek tomu sa odporúča v zimnom období siete z okna demontovať.

Sieťky proti hmyzu rolovacie okenné

Rolovacie siete sú z kvalitného a UV stabilného PVC materiálu. Sieť je odolná voči poveternostným podmienkam. V prípade tejto siete je potrebný zásah do plastu pre uchytenie bubna rolovacej siete a vodiacich koľajníc. Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou. V bubne sa pri kompletizácií siete napne pružinka, ktorá zabezpečuje, že pri uvoľnení úchytného háku sa sieť navinie naspäť do bubna.
Údržba: Siete nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt.R

Sieťky proti hmyzu rolovacie dverové

V prípade tejto siete je potrebný zásah do plastu okna pre uchytenie bubna rolovacej siete a vodiacich koľajníc. Na rozdiel od rolovacích sieti sú rolovacie sieťové dvere väčších rozmerov a s výnimkou PVC bubna je konštrukčná časť rolovacích sieti z hliníku. Vyžaduje si to zvýšenú záťaž na materiál vzhľadom na veľkosť.
Rolovacie sieťové dvere fungujú podobne ako rolovacie siete. Vo vnútri sa napne pri kompletizácií pružinka, ktorá zabezpečuje spätne navinutie sieťoviny. Oproti rolovacím sieťkam sa dvere uchytávajú pásovým magnetom vsadeným vo vnútri koncovej koľajnice a na UNI závese. Tento systém je 100% spoľahlivý.
Údržba: Siete nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt. Na zimu sa odporúča siete demontovať.


KONTAKTUJTE NÁS

email  telefón  facebook